Rolety zewnetrzne

Skutecznie walczymy z rażącym słońcem

Charakterystyka

Skuteczna ochrona termiczna; zabezpieczenie przed włamaniem i hałasem; estetyka i komfort w użytkowaniu; pełna kolorystyka; bogate wyposażenie, dodatkowa gwarancja jakości;

Rozwiązanie to jest najczęściej montowane z myślą o ochronie naszego domu bądź mieszkania. Nie każdy wie, że rolety zewnętrzne mają też inne zalety niż antywłamaniowe. Skrzynia i prowadnice rolety antywłamaniowej jest wykonana z bardzo trwałego i solidnego aluminium, które jest malowane proszkowo. Pancerz rolety jest wykonany z wysokiej jakości profili aluminiowych, które występują w rożnych wysokościach od 39 do 52 mm. Profil pancerza jest wypełniony pianką poliuretanową. Dzięki temu roleta po zamknięciu wykazuje duże cechy termoizolacyjne oraz zabezpieczające przed hałasem. Zamknięty pancerz chroni przed hałasem jak i chroni nasze okna przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi takimi jak grad, deszcz, silny wiatr.

Z biegiem czasu stało się wręcz standardem montaż rolet antywłamaniowych ze sterowaniem elektrycznym na przełącznik naścienny lub radiowy sterowany za pomocą pilota. Roleta zewnętrzna może być wyposażona w ochronę przed insektami czyli niezależna moskitierę rolowaną.
Występuje kilka typów rolet zewnętrznych w zależności od jej montażu:

– Rolety Elewacyjna
– Rolety Podtynkowe
– Rolety Naokienne

Który wybrac? Zadzwoń a doradzimy.

Posiadamy szeroką gamę kolorystyczną do rolet zewnętrznych, dzięki której znajdziemy odpowiedni kolor, który będzie idealnie się komponować z architekturą twojego budynku. Zakup na pewno to gwarancja spokoju i komfortu, a co najważniejsze bezpieczeństwo Waszego domu.

Galeria

Zobacz również

Rolety zewnętrzne

Moskitiery okienne i drzwiowe

Refleksole

Markizy

2-letnia gwarancja

Serwis pogwarancyjny

Profesjonalne doradztwo

Sympatyczna i szybka obsługa

MAGAS, NIP: 588 191 24 64

Projekt: Venartus

Kontakt

Rumia, Piłsudskiego 31

58 782 11 12
+48 602 651 054

Call Now Button
Facebook
Instagram