Refleksole

Skutecznie walczymy z rażącym słońcem

Charakterystyka

Naturalna klimatyzacja i energooszczędność; komfort optyczny; estetyka i funkcjonalność; trwałość; dogodne rozwiązania montażowe.

Refleksole polecamy w szczególności do pomieszczeń o dużym przeszkleniu. Najważniejszym elementem rolety screen jest specjalistyczna tkanina antyrefleksowa. Refleksole występują w wersji elektrycznej, solarnej i ręcznej. Wykorzystując sterowanie elektryczne lub solarne,osłona może mieć dodatkową funkcje ziip co powoduje, że markizoleta może stać się moskitierą. Zastosowanie zasilania solarnego pozwala zautomatyzować roletę do tego stopnia, że będzie się podnosić przy dużym nasłonecznieniu a podczas niepogody zwijać. Konstrukcja tego rozwiązania jest samonośna wykonana z wysokiej jakości aluminium, a materiał z trwałego włókna węglowego.

Tkaniny w tym rozwiązaniu charakteryzują się dużą wytrzymałością na silne podmuchy wiatru. Do wyboru jest kilka stopni przepuszczalności światła od 0% do 10%. Materiały refleksoli w ciągu dnia skutecznie zaciemni przy jednoczesnym widoku na zewnątrz. Dodatkowo roleta screen ma wystarczający prześwit aby nie zasłaniał widoku na zewnątrz przy jednoczesnym zapewniania komfortu i prywatności w ciągu dnia tym samym chroniąc nas przed wzrokiem ciekawskiego sąsiada. Nasza firma posiada szeroki wachlarz kolorystyki co pozwoli doskonale wkomponować roletę screen do Twojej elewacji.

Galeria

Zobacz również

Rolety zewnętrzne

Moskitiery okienne i drzwiowe

Refleksole

Markizy

2-letnia gwarancja

Serwis pogwarancyjny

Profesjonalne doradztwo

Sympatyczna i szybka obsługa

MAGAS, NIP: 588 191 24 64

Projekt: Venartus

Kontakt

Rumia, Piłsudskiego 31

58 782 11 12
+48 602 651 054

Call Now Button
Facebook
Instagram